Site Overlay

Imprezy okolicznościowe

Gościniec Jabłonowiec to wyjątkowe miejsce położone na skraju uroczej wsi Jabłonowiec, gdzie panuje błoga cisza i spokój, zaś według wielu znajduje się tu czakram szczęścia – ktokolwiek tu przyjedzie od razu czuje się lepiej. Zresztą najlepiej sprawdzić i samemu się przekonać!

Dla biznesu

Jesteśmy całorocznym obiektem z zapleczem gastronomiczno-cateringowym, gdzie mieści się do 120 osób w ustawieniu teatralnym. Do naszego budynku przylega teren, na którym możemy ustawić dmuchańce dla dzieci, plenerowe stoiska biesiadne lub inne atrakcje, dzięki czemu jesteśmy idealnym miejscem na firmowe imprezy integracyjne, wigilie, andrzejki, szkolenia czy wyjazdowe spotkania zarządu. Na klientów z większymi potrzebami czeka również kilka hektarów częściowo zalesionych łąk, na których można zorganizować zarówno gry terenowe, rozgrywki sportowe oraz wszelkiego rodzaju atrakcje teambuildingowe (dmuchane góry do wspinaczki, tyrolki, paintball, lot balonem, kasyno, kabarety, rajd quadami, etc.). Możliwości są praktycznie nieograniczone!

Z przyjemnością organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe – w osobnej sali, przy elegancko udekorowanych stołach, delikatnej muzyce i pysznym jedzeniu. Nasze menu okolicznościowe bazuje na kuchni włoskiej lub polskich, tradycyjnych daniach – w zależności od życzenia Klienta.

Dla rodziny i znajomych

Jesteśmy idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez o charakterze mniej formalnym; miłych spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół: Zorganizuj u nas chrzciny, urodziny, imieniny, Wigilię, Komunię, spotkanie klasowe i oczywiście wesele.

Imprezy organizujemy zarówno w tygodniu, jak i w weekend.

Zapraszamy do kontaktu na adres: info@gosciniecjablonowiec.pl